Domů MŮJ PES Hafík roku: Ještě není pozdě přihlásit svého a vyhrát!

Hafík roku: Ještě není pozdě přihlásit svého a vyhrát!

287
0
Sdílejte

Soutěž Hafík roku 2018 je v plném proudu. V této chvíli se v kvalifikaci bojuje o co co nejlepší umístění při ostrém startu. Pokud si ale myslíte, že už nemáte šanci, není to zdaleka pravda! Před nedávnem se přihlásila Myia – Akitu Ina a raketově se dostala na druhé místo. Stejnou šanci máte i vy, jen je třeba neváhat a do soutěže se příhlásit co nejdříve. Poradíme vám, jak se dostat na přední pozice.

Jak soutěžit

Nejprve se musíte zaregistrovat do soutěže. Až vám přijde potvrzovací email, můžete nahrát fotku. Pozor, nesmí být větší, než 1 MB. Pokud by se vás sešlo více s většími fotkami, zpomalilo by to načítání soutěže, což nikdo z nás nechce.  Každý pejsek může mít podle pravidel jen jeden profil, nahrávat další, byť s jinými fotkami, je tedy zbytečné. Častou chybu také děláte, když vyfotíte dva pejsky pro jeden profil. Ani to pravidla nedovolují, každý hafík musí mít samostatný profil. Důležité je, abyste fotografií zaujali na první pohled, jak je třeba fotka hříšníka Ludvíčka.

Jak se dostat dopředu?

Bez vašich známých, kamarádů a přátel toho moc nezmůžete. Hlasovat se může z jedné IP adresy jen jednou za hodinu. Musíte tedy vytvořit partu, která vám s hlasováním pomůže. Pod profilem vašeho pejska najdete ikony pro sdílení, nezapomeňte ale také na emaily a poproste všechny, aby hlasovali právě pro vás.

Důležitě je, abyste se přihlásili do soutěže co nejdříve – získáte tak před dalšími soutěžícími náskok pro hlasování. Nenechte se mýlit, že zatím o noc nejde – kdo je v kvalifikačním kole na předních pozicích, má větší šanci zvítězit v ostrém kole o ceny. I náhodní hlasující dávají přednost těm soutěžícím, kteří jsou na prvních stránkách soutěže!

Vyzkoušejte burzu hlasů!

Dalším ze způsobů, jak se dostat na přední pozice, je burza hlasů. Jak na to? Vyberte si pejsky, kterým chcete dát hlas. Do komentáře pod profilem napište majiteli, aby na oplátku hlasoval pro vašeho hafíka. Nezapomeňte ovšem uvést jeho jméno, popřípadě ID profilu. Funguje to dobře, stačí vyzkoušet!

Mnoho štěstí přeje tým Mazlíčkovin

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte svůj komentář
Vložte své jméno zde