Myčka pro psy!

Psi už dávno neslouží pouze jako pomocníci při lovu, přehánění stád dobytka či ochraně majetku. S rozmachem životního stylu generace singles, založeného na nekončícím hédonismu, stále více lidí dává přednost nesobecké, věrné a stabilní lásce psa. Česká republika v tomto směru rozhodně nezaostává a se 2 miliony čtyřnohých přátel jsme skutečnou velmocí. Podle toho v naší zemi […]

Psi už dávno neslouží pouze jako pomocníci při lovu, přehánění stád dobytka či ochraně majetku. S rozmachem životního stylu generace singles, založeného na nekončícím hédonismu, stále více lidí dává přednost nesobecké, věrné a stabilní lásce psa.

Česká republika v tomto směru rozhodně nezaostává a se 2 miliony čtyřnohých přátel jsme skutečnou velmocí. Podle toho v naší zemi také začíná vypadat servis pro psy.

Myčka pro psy součástí bytového domu „U cukrovaru“ v Modřanech
Také Vás po procházce unavuje mytí psích tlapek a poťapané podlahy? Tomu se snažil předejít developer Skanska Reality a v suterénu svého nového bytového projektu „U cukrovaru“ v pražských Modřanech počítá i s místností se sprchou, kde můžete po procházce svého psa vykoupat, abyste předešli roznášení nečistot po domě i Vašem novém bytě.

Některé maličkosti oceníte jen vy. Třeba tuhle myčku pro psa.

Autor a zdroj: Eva Keřková a SKANSKA

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *