Přijďte s Němou tváří přivítat jaro do Útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava

V pátek 27. dubna 2018 se ve Zlíně uskuteční již desátý ročník akce Útulkové jaro pořádané prostřednictvím neziskového projektu Němá tvář. Jednodenní událost se bude konat v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava. Projekt studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se skládá ze spousty aktivit pro děti, soutěží a vystoupení. Smyslem celé […]

V pátek 27. dubna 2018 se ve Zlíně uskuteční již desátý ročník akce Útulkové jaro pořádané prostřednictvím neziskového projektu Němá tvář. Jednodenní událost se bude konat v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava. Projekt studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se skládá ze spousty aktivit pro děti, soutěží a vystoupení. Smyslem celé akce je nejen podpořit útulek, ale i  seznámit širokou veřejnost s jeho zvířecími obyvateli.

Stejně jako loni i letos studenti Univerzity Tomáše Bati připravili rozsáhlý program, který nám připomene, že přichází nejkrásnější doba plná života, radosti a tepla. My ji chceme přivítat s tvory, kteří k této době neodmyslitelně patří. Jsou to pejsci, kočičky, ale i my – lidé. “Akce Útulkové jaro je zdarma pro všechny návštěvníky po celý den. Tím jsme chtěly zajistit, aby byla akce je tak přístupnější pro širokou veřejnost,” uvádí projektové manažerky Pavlína Fardová a Tereza Buňková.

Program letošního Útulkového jara bude zahájen v 15 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na Taneční vystoupení dětí z kroužku „Zdravý rozvoj dítěte“ z centra Akropolis v Uherském Hradišti pod vedením Míši Březnické. Se svým hudebním vystoupením se představí mladá zlínská dvojice – Markéta Vodičková & Filip Vítů. Z psího salonu Dog Wellness přijede Denis Groeger, který ukáže, jak správně pečovat o pejsky. Na programu nebude chybět ani tradiční hromadné venčení pejsků. Pro návštěvníky je také připraveno bohaté občerstvení, jako je cukrová vata nebo oblíbené cupcakes od Evičky Cupcake kitten. Pro děti jsou připraveny soutěže, vyrábění ozdob a malování na obličej. “Letošní novinkou na programu je tombola, kdy návštěvníci přinesou zvířátkům deky nebo dobroty, a tak se dostanou do slosování o spoustu cen,” uvádí projektová manažerka Pavlína Fardová. Na konci akce nebude chybět pořádný táborák, u kterého si budou moci návštěvníci opéct špekáčky.

Přestože půjde o zábavu pro celou rodinu, vítáni jsou i páry a jednotlivci, kterým se naskytne jedinečná příležitost seznámit se a podpořit dobrou věc. Akce Jaro v útulku se snaží nabídnout pomoc i těm, kteří si o to nemohou říci, jelikož výtěžek z této akce poputuje právě na podporu útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava.

 

Hana Zábranská

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *